Inspiration

Našaou inspiráciou zapojiť sa do témy Olympisc je to, že máme veľmi radi šport. Venujeme sa rôznym šport a radi si ich aj zahráme. Ak si chceme zahrať nejakú hru mimo najpopulárnejších hier sveta ako je hokej, futbal, basketbal, je problém nájsť hru ktorá by spĺňala naše predstavy. Z toho dôvodu sme sa rozhodli vytvoriť hru v ktorej si budeme môcť zahrať aj iné športové hry. Naša hra je určená pre menšie vekové kategórie ľudí, ktorí majú radi hry ktoré nie sú zbytočne veľmi zdĺhavé a môžu ich hrať ako dlho len chcú bez obmedzenia.

What it does

Naša hra je športového charakteru pre jedného až štyroch hráčov. Ak chce hráč hrať sám, nie je to žiaden problém. Môže hrať s počítačom a zvoliť si úroveň obťažností. Naša športová hra pozostáva zo štyroch disciplín á to: šprintom behom cez prekážky hodom oštepom skokom do diaľky V týchto disciplínach ide o to, aby sme boli lepší ako náš súper, buď byť rýchlejší, vedieť ďalej doskočiť alebo dohodiť.

How we built it

ako prvé sme potrebovali vymyslieť hru, ktorú budeme vytvárať. Keďže sme si nevedeli nájsť žiadne assety, rozhodli sme sa ich nakresliť. Pomocou Figmy sme si vytvorili jednotlivé postavičky, pozadia, komponenty a následne ich implementovali do hry. Pomocou enginu Unity a C# sme našu hru oživili.

What we learned

Vďaka tomuto hackathonu sme sa naučili, ako sa samotná hra vytvára. Naučili sme sa ako sa samotná hra plánuje, následne kreslenie, tvorba assetov, animácii textúr, hlavných postáv a v neposlednom rade aj prácu s enginom unity a C#.

What's next for Rakeťaci

Naším ďalším cieľom je pridať ďalšie športy, ktorým by sa zvýšil záujem o hru a aj samotný zážitok z hry. Ďalšou možnosťou ako zvýšiť samotnú úroveň hry je vytvoriť multiplayer cez sieť. Momentálne je táto možnosť vytvorené

roles

    Naša hra je jednoduchá.
Cieľom a hlavným pravidlom našej hry je byť lepší ako náš súper.

copyrights

   Všetky assety ktoré boli použité v našej hre boli nami kreslené pomocou Figmy.

Market research:

Existuje veľa športových hier ale zväčsa sa jedná o futbal, hokej,
tenis, nfl, ale málo hier iného žánru 

persona

Rob Blake ( 15 rokov ) properties Elementary school student. He got into computer games at the age of 10. He is competitive, active, likes to try new challenges. He likes to spend his free time with friends. Own mobile phone and laptop. goals, needs I do not tolerate more games, he likes simplicity. He prefers to play alone or in small groups. His goal is just to have fun.

Unique Selling Points:

i can play alone or with friend
Graphics
It can be play local 
It can be play how long we want
Fast game

Built With

Share this project:

Updates