What it does

Bir grup doktor olarak bu dönemde ne yapabiliriz diye düşünüp sadece güvenilir kaynaklardan ve yapılması gereken en önemli adımları günlük hatırlatmalar ve ipuçları haline getirdiğimiz ücretsiz KÜRESEL SALGINLARDAN KORUNMA TAKVİMİ (Mobil Uygulama) geliştirdik.

Nasıl beslenmeli, alışverişte ne yapmalı, evi nasıl dezenfekte etmeli, çocuklarda neleri takip edip nasıl yönetmeli, kapalı ev ortamında yapılabilecek ücretsiz faaliyetler gibi yararlı ve güncel ipuçları ve hatırlatmalar size zamanında gelecek. Yani doktorunuz cebinizde olacak.

iPhone: https://apple.co/3aDDSVs Android: https://bit.ly/2wRZU80 Web: https://planpiri.com/bana_bulasma.php

PlanPiri Akıllı Sağlık Takvimleri uygulaması kullanıcıları ve ailelerini korumak için kendi sağlıklarını evden çıkmadan yönetebileceği, tüm yıl boyunca bilmesi ve yapması gerekenleri hatırlatan, kullanımı çok kolay bir akıllı takvim dizisidir. Devamı için çalışıyoruz ama sana şimdilik şu takvimleri hazırladık:

• Küresel Salgından Korunma (Ücretsiz) • Yüksek Tansiyon ve Ramazan (Ücretsiz) • Diyabet ve Ramazan (Ücretsiz) • Diyabet ve Aile Destek Üyeliği

Yapman gereken: Sana faydalı olduğunu düşündüğün bir takvimi seçmek için bu uygulamayı indir (15 saniye sürer). Lütfen kayıt ol ve menüdeki “Takvim Seç”den sana uygun Akıllı Takvimi seç. Bunu gerçekleştirdikten sonra başka bir şey yapmana gerek yok. Takvimin otomatik çalışmaya başlar ve her gün sağlığını yönetebilmen için ihtiyacın olacak hatırlatmaları ve ipuçlarını sana yollar. Bu kısa hatırlatmaları okuyup onları yaşamına uygularsan kendindeki olumlu gelişmeyi kısa sürede görebilirsin.

Biz, PlanPiri Akıllı Sağlık Takvimleri mobil uygulamasında, konusunda uzman doktorlar olarak Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Sağlık Bakanlığı, Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği (TEMD), Türk Kardiyoloji Derneği, Hastalık Kontrol Merkezi (CDC), Ulusal Sağlık Hizmeti (NHS) ve Avustralya Diyabet Cemiyeti (NDSS) gibi güvenli kaynak kılavuzlarından derledik ve onları herkesin kolayca faydalanabileceği hatırlatmalara ve ipuçlarına dönüştürdük. Yapabileceklerinin iyisi burada… Devamı da geliyor.

Accomplishments that we're proud of

6500 Kullanıcı (soft launch; ilk ay) Net Promoter® Score: 9 Uygulama Mağazalarında 2 Hafta Boyunca: Tıbbi Uygulamalar Kategorisinde Trending #1 ve Top Free #7 Rating: 4.2 Kullanıcıların başkalarına tavsiye oranı: % 73

What's next for PlanPiri: Akıllı Sağlık Takvimleri

Salgın özellikle ekonomiyi ve sağlık sistemini değiştiriyor. Bu nedenle, ilk amacımız, vatandaşların kendi sağlık öz-yönetimi konusunda güçlendirerek koruyucu ve önleyici çözümler geliştirmek ve hükümetler için maliyet düşürücü çözümler üretmek olmalıdır.

PlanPiri olarak, sağlıklı yaşam (salgınlar, kilo yönetimi, kadın / çocuk sağlığı, yaşlı sağlığı, hatta evcil hayvan sağlığı) ve diyabet, yüksek tansiyon, kalp hastalığı gibi kronik sağlık sorunları için davranış değişikliği modelleri kullanarak tüm toplumu kapsayan mobil akıllı takvimler geliştiriyoruz. Amacımız sosyal ve gelir düzeyi fark etmeksizin toplumun her kesiminin sağlık desteğine ulaşabilmelerini sağlayacak bir eko-sistem oluşturmaktır.

Op.Dr.Mustafa Kemal Çalık Kurucu Ortak; Kalp Damar Cerrahı

Uzm.Dr.Metin Okucu Kururcu Ortak; İç Hastalıkları Uzmanı

Ekip: http://planpiri.com/hakkimizda.php

Built With

+ 9 more
Share this project:

Updates