Ідея

Дуже багато українців стикаються з проблемою підрахунку і обліку комунальних платежів кожен місяць; от і наш бекенд Вовка незадовго до Хакатону раптово згадав про лічильники на воду, та про постійні марудні підрахунки… так і з'явилась ця ідея. Загалом, якщо коротко окреслити суть проблеми для тих щасливців, які ніколи таким не переймались – при використанні власних лічильників на воду, електрику чи газ щоразу потрібно самостійно вручну обраховувати вартість кожної послуги. В залежності від тарифів по ЖЕКу, від об'єму споживання, від часу доби… ще і всілякі пільги врахувати. На щастя, веб-технології вже достатньо ввійшли в повсякденне життя людей і багато хто зможе просто вбити в гугл чи яндекс «порахувати лічильники» і отримати зручний калькулятор.

Як працює

Є дві версії калькулятора – для зареєстрованого користувача та для незареєстрованого. Незареєстрована має поля для розрахунку електроенергії, газу, холодної та гарячої води, також можна обрати пільги. Реєстрація дає додаткові можливості: зберігати попередні дані, отримувати дані зі свого жеку та обраховувати кілька різних квартир, якщо вони є. У майбутньому планується надати можливість оплати через онлайн платіжні системи та банкінги, можливо, якісь новини по тарифам або юридичні поради. Також було б непогано отримувати більш конкретну інфу з самих жеків.

Монетизація

Щодо монетизації – сервіс орієнтований на середньостатистичного українця, у якого немає змоги оплатити роботу якихось там розробників сайту. Тому ми зможемо додати невелику цільову рекламу

Share this project:

Updates