چشم انداز شرکت ارائه خدمات تعمیرات موبایل ماندگار لحاظ گردیده است. کارشناسان و تیم تعمیراتی شرکت در کنار تلاش وافر خود در راستای فراهم آوردن بهترین شرایط جهت تعمیرات دستگاه های شما، نهایت تلاش خود را جهت کاهش دغدغه های شما عزیزان بکار می گیرند.

پایدار موبایل با ارائه خدمات متنوعی در خصوص تعمیر گوشی، مجموعه ای کامل از خدمات تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری را به کاربران خود ارائه می نماید. از جمله این موارد می توان به خدمات زیر اشاره نمود؛ تعویض صفحه نمایش گوشی، تعویض ال سی دی موبایل، تعمیر بلندگوی موبایل، تعویض هارد گوشی، تعویض EMMC گوشی، ترمیم بوت گوشی، تعویض بیس باند Baseband گوشی، ترمیم IMEI گوشی، تعویض گلس ال سی دی گوشی، رفع ایراد شناسایی نشدن شبکه، مشکل عدم خواندن سیم کارت، شوک دادن باطری گوشی، تست تغذیه قطعات موبایل، تست افت ولتاژ گوشی، برطرف کردن مشکل هنگ و ریست، تعمیر میکروفن گوشی، تعمیر دوربین گوشی، تعمیر مموری کارت موبایل، تعمیر ویبره گوشی، تعمیر عدم کارکرد تاچ ال سی دی موبایل، تعمیر بلوتوث موبایل، تعویض آی سی آنتن، تست صدای اسپیکر موبایل.

این مرکز این اطمینان را به شما می دهد که تمام توانایی و تخصصی خود را بکار گرفته تا هرگونه ایراد بوجود آمده در دستگاه را برطرف نماید. تعمیرکاران متخصصی که از تجربه وافر در کار تعمیرات دستگاه های دیجیتال بهره برده و سالها در این حوزه فعالیت نموده اند. اکنون در پایدار موبایل گرد هم آمده تا بتوانند خدمات شایسته ای را به کاربران خود ارائه نمایند. ما به خود متعهد هستیم که تعمیرات ماندگاری را برای شما رقم بزنیم تا به شما این اطمینان خاطر را بدهیم که دستگاه به طور کامل تعمیر گردیده است. اما نباید فراموش کنید که با تمام این دقت ها و وسواس های انجام شده در طول تعمیرات ممکن است که مشکلی پس از تعمیر دیده شود که در این موقع نیز ما شما را رها نکرده و با ارائه خدمات پشتیبانی تعمیرات سعی در رفع این مشکلات نموده ایم. در صورتی که گوشی یا تبلت شما دچار مشکل شده است کافی است با ما تماس گرفته تا بتوانید در زمان مناسبی گوشی خود را همانند روز اول بکار گیرید.

Built With

Share this project:
×

Updates